Apartamenty DOBRANOC

PAŃSTWA SPOKÓJ NASZYM CELEM


STRONA
GŁÓWNA
CENNIK REZERWACJA
KONTAKT
GALERIA O FIRMIE FAQ REGULAMIN


Infromacja i
Rezerwacja
 

7 dni w tygodniu
w godz.  8.00-21.00

+48 22 812 65 56
+48 503 066 458
fax 22 242 87 40

kontakt@dobranoc.eu

Studio


MARIA.


 

ALEKSANDER.


 

JERRY.


 
FLORA.

 
OLEŃKA.
 

2 Pokoje


ADAM.

 
GRZEŚ.

 
ANNA.

 
 

3 Pokoje


GRAŻYNA.


 
 
Apartament JERRY - studio dla max. 4 osób 2+2 5 piętro
(winda)
32 m2

CENNIK

ilość osób która ma zamieszkać w apartamencie

1 lub 2

3 lub 4

1 noc

210,00 zł

260,00 zł

2 -7 nocy

180,00 zł

230,00 zł

powyżej 7 nocy 170,00 zł 220,00 zł
powyżej 14 noclegów cena ustalana indywidualnie

Opis obiektu

APARTAMENT JERRY (32 m2 , 5 piętro)
Studio położone jest w bloku mieszkalnym z windą. Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum Warszawy na ul. Grzybowskiej. W najbliższej okolicy są hotele Mercury i Radisson. Do metra Świętokrzyska jest zaledwie kilka minut piechotą. Do Starego Miasta natomiast jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep oraz klinika optyczna LASER.
Apartament składa się z pokoju gościnnego z wydzieloną sypialnią (bez drzwi), kuchni oraz łazienki z wc i prysznicem.
W sypialni znajduje się podwójne łóżko 140/200 cm a w pokoju gościnnym rozkładana sofa 120/200 cm. Mieszkanie oraz blok po generalnym remoncie. W mieszkaniu dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy. Parkowanie samochodu możliwe jest jedynie na ulicy (płatne pon.-piąt. w godz. 8-18) lub na parkingu strzeżonym oddalonym od budynku około 150-200 metrów.

Informacje podstawowe

Lokalizacja Warszawa, ul. Grzybowska   
Parking parking strzeżony około 150 m od budynku (dodatkowo płatny) lub parkowanie na ulicy płatne pon. piąt. w godzinach 8.00-18.00
Maksymalna liczba osób 2 + 2   (2 łóżka w tym 1 podwójne i  rozkładana sofa)
Liczba pokoi 1   (z wydzieloną sypialnią)
W pokojach telewizor, pościel, telewizja kablowa
W kuchni naczynia, sztućce, zlew jednokomorowy, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna dwupalnikowa, lodówka, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz
W łazience wc, umywalka, prysznic, suszarka do włosów, ręczniki, pralka
Internet Tak - bezprzewodowy

Podstawowe odległości

Stacja Metra 6 minut pieszo
Pałac Kultury i Nauki 900 metrów
Dworzec Centralny 1,3 kilometra
Lotnisko 9,0 kilometrów
Stare Miasto 15-20 minut pieszo
TAXI 5 minut pieszo
Park Saski 6 minut pieszo

Dojazd proponowany - prosimy sprawdzić aktualność połączeń...
na stronach www.ztm.waw.pl , www.viamichelin.pl , www.taximpt.com.pl

Autobusem 
Tramwajem
z......

LOTNISKA - autobusem nr. 175  należy przejechać 16 przystanków a następnie przesiąść się na przystanku DW. CENTRALNY w tramwaj nr. 16,17 lub 33 na ul. Jana Pawła II, następnie należy przejechać 2 przystanki i wysiąść na przystanku HALA MIROWSKA. Dalej pieszo przez park dojść do budynku na Grzybowskiej. Cała podróż zajmie około - 50 minut. Można też przesiąść się w autobus nr. 102 z przystanku DW. CENTRALNY przejechać 2 przystanki i wysiąść na przystanku PL. GRZYBOWSKI.  Następnie pieszo dojść do budynku na Grzybowskiej. Cała podróż zajmie około - 50 minut.
DWORCA CENTRALNEGO - tramwajem nr. 16,17 lub 33 z przystanku DW. CENTRALNY na ul. Jana Pawła II należy przejechać 2 przystanki i wysiąść na przystanku HALA MIROWSKA. Następnie pieszo przez park dojść do budynku na Grzybowskiej. Cała podróż zajmie około - 15 minut.
Autobusem nr. 102 z przystanku DW. CENTRALNY przejechać 2 przystanki i wysiąść na przystanku PL. GRZYBOWSKI.  Następnie pieszo dojść do budynku na Grzybowskiej. Cała podróż zajmie około - 15 minut.
Samochodem z...... GDAŃSKA - z trasy nr. E77 / 7 należy skręcić w prawo w ul. Grodzką a następnie Al. Solidarności dojechać do pl. Bankowego. Na pl. Bankowym należy skręcić w lewo w ul. Marszałkowską a następnie w prawo w ul. Królewską. Przedłużeniem ul. Królewskiej jest ul. Grzybowska.
KATOWIC - z trasy nr. E67 / 8 w Jankach koło Warszawy należy wjechać w al. Krakowską i ul. Grójecką. Po dojechaniu do ronda Zawiszy należy kierować się Al. Jerozolimskimi do ul. Marszałkowskiej. Następnie na rondzie Dmowskiego skręcić w lewo w ul. Marszałkowską i w lewo w ul. Królewską. Przedłużeniem ul. Królewskiej jest ul. Grzybowska.
BIAŁEGOSTOKU - z trasą nr. E67 / 8 w Markach koło Warszawy należy jechać cały czas prosto ul. Radzymińską aż do al. Solidarności. Następnie przez Wisłę mostem Śląsko-Dąbrowskim  do pl. Bankowego. Na pl. Bankowym należy skręcić w lewo w ul. Marszałkowską a następnie w prawo w ul. Królewską. Przedłużeniem ul. Królewskiej jest ul. Grzybowska.
POZNANIA i ŁODZI - wjeżdżając trasą nr. E30 / 2 do Warszawy należy cały czas jechać prosto ul. Wolską, następnie Kasprzaka, Prostą i Świętokrzyską aż do ul. Marszałkowskiej. Następnie skręcić w lewo w ul. Marszałkowską i w lewo w ul. Królewską. Przedłużeniem ul. Królewskiej jest ul. Grzybowska.
SIEDLEC i LUBLINA - wjeżdżając trasą nr. E30 / 2 do Warszawy należy trzymać się tej trasy jadąc ul Ostrobramską i al. Stanów Zjednoczonych. Następnie zjechać w prawo w ul. Marszałkowską. Ul. Marszałkowską należy dojechać do ul. Królewskiej i skręcić w lewo. Przedłużeniem ul. Królewskiej jest ul. Grzybowska.
TAXI proponujemy korzystać z taksówek zrzeszonych np. MPT.

ZOBACZ NA
MAPIE

 
 

Nasi Partnerzy -


wszystkie prawa zastrzeżone Apartamenty Dobranoc 2002 - 2012